Ogłoszenia 24.01.2021 r.

Tydzień temu była zbiórka przy wyjściu z kościoła na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy 360 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Dzisiaj, 24 stycznia, w parafiach salezjańskich przypada święto św. Franciszka Salezego, głównego patrona Zgromadzenia. Ze względu na niedzielę, święto to nie możemy obchodzić. Nie mniej, pamiętamy o tym wielkim świętym, który stał się inspiracją dla św. Jana Bosko dla założenia nowego Zgromadzenia i nadania mu właściwej duchowości. Św. Franciszek Salezy jest też patronem środków masowego przekazu. Dzisiejsza niedziela jest też Niedzielą Słowa Bożego. Kościół przypomina dziś o ważności w naszych życiu chrześcijańskim obecności Pisma św. i zachęca do jego systematycznej lektury.
3. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
4. W przyszłą niedzielę w parafiach salezjańskich Uroczystość św. Jana Bosko, Założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego. Tego też dnia kościół obchodzi Światowy Dzień Trędowatych.
5. Zwracam się z prośbą o pomoc w corocznej opłacie ubezpieczenia dla kościołów, które wynosi 2500 zł. Przez cały miesiąc luty, począwszy od przyszłej niedzieli, można będzie złożyć dowolną ofiarę w kopercie lub przelewem na konto parafialne. Za złożone ofiary z góry składam serdeczne Bóg zapłać.
6. Caritas Diecezji Legnickiej zachęca do ofiarowania 1% podatku na organizację pożytku publicznego, w tym wypadku na Caritas.
7. Ponawiam prośbę o ofiary na ogrzewanie kościoła.
8. Do nabycia „Niedziela” i kalendarz.