Ogłoszenia 07 lutego 2021

1. Dzisiaj – I niedziela miesiąca: zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
2. W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia obchodzony jest w Kościele Światowy Dzień Chorego. Po mszy wieczornej będzie udzielany sakrament chorych. Tego dnia jest tzw. tłusty czwartek, który przypomina o zbliżającej się Środzie Popielcowej a tym samym o Wielkim Poście.
3. W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca – taca inwestycyjna.
4. W tym tygodniu zostały rozniesione po domach koperty na ofiary na sprzątanie kościoła i na kwiaty. Gdyby ktoś nie otrzymał koperty, proszę by zgłosił się w zakrystii.
5. Jak już informowałem, w tych dniach powstała strona internetowa naszej parafii. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: parafia-raszowka.pl a będzie dostęp głównie do ogłoszeń i do intencji na dany tydzień. Strona będzie w miarę czasu uzupełniana by mogła jak najlepiej służyć ożywieniu życia parafialnego. Dla kontaktu z ks. proboszczem powstała poczta e-mail: proboszcz@parafia-raszowka.pl .