Ogłoszenia 07-14.03.2021 r.

Tydzień temu obchodziliśmy Niedzielę „Ad Gentes”, podczas której zbieraliśmy ofiary na potrzeby polskich misjonarzy. Zebraliśmy 470 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca św.
2. W czwartek spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania o godz. 18.00.
3. Przypominam, że w piątek – DROGA KRZYŻOWA o godz. 17.00, po niej msza św. Droga Krzyżowa w Raszowej o 16.00.
4. W przyszłą niedzielę – GORZKIE ŻALE po mszy o 11.30. Również w przyszłą niedzielę – II niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.
5. Już teraz zapraszam na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się od 25 do 28 marca.
6. Przypominam, że pod chórem znajduje się skarbonka na Jałmużnę Wielkopostną.
7. Trwa zbiórka ofiar na kwiaty do Bożego Grobu i na oświetlenie.
8. Z racji roku św. Józefa powstaje nowa róża męska pod Jego patronatem. Proszę chętnych by zgłaszali się w zakrystii lub w kancelarii. Zgłosiło się już 4 panów.
9. Do nabycia świece paschaliki. Dochód na Caritas Diecezji Legnickiej. Cena małej świecy 6 zł, większa – 12 zł. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Niedzieli”.
RASZOWA: 1. Został zredagowany list wraz z listą dyżurów na cały rok. Kto gotów podjąć się funkcji kościelnego, proszę by zgłosił się w zakrystii.
2. W najbliższą sobotę kościół sprząta dom nr 11.