Ogłoszenia 11 kwietnia 2021 r.

1. Bogu niech będą dzięki za dar przeżytych Świąt Wielkanocnych. Do końca nie było wiadomo jak te święta przyjdzie nam przeżywać z powodu panującej pandemii. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła i otoczenia na czas Triduum i na czas Wielkiej Nocy.
2. Dzisiaj II niedziela miesiąca – taca inwestycyjna. Dzisiaj też zmiana tajemnic Różańca św. róży św. Józefa po mszy o 8.30.
3. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia – na każdej mszy odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzieci komunijne otrzymują medaliki na mszy o godz. 11.30.
4. Jutro ks. Zenon ma swoje imieniny. W sposób szczególny złożymy mu życzenia jutro na mszy o godz. 18.00. Niemniej już dzisiaj życzymy ks. Zenonowi wielu łask Bożych, mocy Ducha Św. w jego posłudze w naszej Parafii. Przy tej okazji też wyrażam mu swoje ogromne podziękowanie za jego zaangażowanie w posłudze duszpasterskiej, szczególnie za jego posługę w konfesjonale, za prowadzenie grupy modlitewnej Rycerzy Niepokalanego Serca NMP.
5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie I Komunia św. klas IV. Tego dnia przystąpi do tego sakramentu 8 dzieci: czworo w Raszowej o godz. 10.00, czworo w Raszówce na mszy o godz. 11.30. Dlatego proszę tych parafian, którzy zawsze przychodzą na tę godzinę, by ze względu na ograniczenia liczby uczestników we mszy św., przyjść na inną godzinę, np. na godz. 13.00. W imieniu rodzin dzieci komunijnych z góry dziękuję i przepraszam za utrudnienia.
6. Zachęcam do lektury najnowszego numeru „Niedzieli”. Można, za drobną ofiarę, zaopatrzyć się w książkę pt.” Wszystko o św. Faustynie Kowalskiej”.
7. Zgodnie z nowymi ograniczeniami, proszę, by w kościele znajdowało się do 15 osób. Proszę wykorzystywać ławki z przodu i korzystać z chóru. Pozostali uczestnicy mogą stać przed kościołem. W tym celu będzie uruchomione dodatkowe nagłośnienie. Będą też przed kościołem ustawione ławki, szczególnie dla osób starszych.