Ogłoszenia 02 maja 2021 r.

Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Podczas wystawienia odśpiewamy Litanię do NMP.
2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszam na msze św. tak jak w niedzielę. Pamiętajmy by tego dnia wywiesić przed domem polską flagę. Również jutro po mszach nabożeństwo majowe.
3. Rozpoczął się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe po mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszam wszystkich na to tradycyjne nabożeństwo ku czci naszej najlepszej Matki.
4. W przyszłą niedzielę komunia św. klas III o godz. 11.30. Proszę by tę mszę św. pozostawić wyłącznie do dyspozycji dzieci i ich rodzin. Zachęcam do skorzystania ze mszy o 8.30 lub o godz. 13.00. Można też podjechać do Raszowej na godz. 10.00.
5. W przyszłą niedzielę – II niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.
6. W sobotę, 08 maja, swoje imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Życzenia od parafian na mszy w niedzielę o godz. 8.30.
7. Jak już wspominałem tydzień temu, w najbliższym czasie chcemy wymienić drzwi frontowe kościoła w Raszówce. Dotychczasowe nie spełniają wymogów bezpieczeństwa. Nowe drzwi będą dębowe i zaopatrzone w dwa zamki. Koszt nowych drzwi to kwota 10 000 zł. z montażem. Termin montażu nowych drzwi to koniec czerwca. Dlatego przez cały miesiąc maj i czerwiec będziemy zbierać dobrowolne datki na ten cel. Ofiary będzie można składać tradycyjnie w kopertach z zaznaczeniem na jaki cel, z podpisaniem od kogo. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.