Ogłoszenia 27 czerwca 2021 r.

1. Tydzień temu była taca inwestycyjna. Zebraliśmy 400 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Trwa zbiórka na drzwi frontowe do kościoła. Bóg zapłać tym, którzy już złożyli ofiarę na ten cel. Montaż nowych drzwi planowany jest po 04 lipca.
2. We wtorek, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na wsparcie działania papieża Franciszka.
3. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Lubinie organizuje wyjazd do Częstochowy na spotkanie Radia Maryja. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły u ks. proboszcza.
4. Przypominam, że nie obowiązuje już dyspensa od mszy niedzielnej. Obejmuje ona jedynie osoby naprawdę chore i niedysponowane. Przywrócony jest więc obowiązek obecności na niedzielnej mszy w kościele.
5. Nadal polecam ks. Zenona waszej pamięci modlitewnej.
6. Zapowiedzi: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: 1) Łukasz Wojciechowski, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam, Raszówka i Wioletta Hrycyna, panna, wyznania rzymskokatolickiego, zam. Lubin, ul. Księcia Ludwika. 2) Bartosz Gorczyca, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam. w Poznaniu i Paula Lisowska, panna, wyznania rzymskokatolickiego, zam. w Gorzycy.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy byłą parafiankę Ilonę Szabat. Pomódlmy się w jej intencji. Wieczny odpoczynek…

ks. Stanisław Buchta – proboszcz