Ogłoszenia 04.07.2021 r,

Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
2. W najbliższą sobotę msza wyjątkowo będzie tylko rano o godz. 8.30. Wieczornej mszy o 18.00 nie będzie.
3. Bóg zapłać panom, którzy wykosili trawę przed kościołem.
4. Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa w Lubinie organizuje wyjazd do Częstochowy na spotkanie Radia Maryja 11 lipca, czyli w najbliższą niedzielę. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły u ks. proboszcza.
5. Nadal polecam ks. Zenona waszej pamięci modlitewnej.
6. Zapowiedzi: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: 1) Łukasz Wojciechowski, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam, Raszówka i Wioletta Hrycyna, panna, wyznania rzymskokatolickiego, zam. Lubin, ul. Księcia Ludwika. 2) Bartosz Gorczyca, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam. w Poznaniu i Paula Lisowska, panna, wyznania rzymskokatolickiego, zam. w Gorzycy.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy parafianina Kazimierza Lipnickiego. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…

ks. Stanisław Buchta – proboszcz