Ogłoszenia 18 lipca 2021 r.

1. Tydzień temu była taca inwestycyjna. Zebraliśmy 500 zł. W tym tygodniu zapłaciliśmy za nowe drzwi frontowe, które kosztowały 10000 zł. Z kopert zostało zebranych 2400 zł. a z kasy inwestycyjnej zapłaciliśmy 6600 zł. Brakujące 1000 zł. ks. proboszcz pokrył z kasy zakonnej. Zbiórka na drzwi nadal trwa i będziemy wdzięczni za każdą ofiarę tym bardziej, że zostały zamówione już następne drzwi, drzwi boczne, znajdujące się w kaplicy MB Częstochowskiej. Koszt nowych drzwi to 7 000 zł. Na nowe drzwi ks. proboszcz wpłacił zaliczkę w wysokości 2000 zł. z kasy zakonnej.
2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia, tradycyjnie po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów i zbiórka na zakup nowych środków transportu dla misjonarzy.
3. Nadal polecam ks. Zenona waszej pamięci modlitewnej. Obecnie znajduje się pod opieką znajomej rodziny z Trzebnicy.

ks. Stanisław Buchta – proboszcz