Ogłoszenia 26 września 2021 r.

1. Tydzień temu była przeprowadzona zbiórka na uchodźców z Afganistanu. Zebraliśmy 290 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. W poniedziałek, 20 września o godz. 12.00 w katedrze legnickiej odbył się uroczysty ingres nowego biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
3. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. Msza w Raszowej o 17.00. Również od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Już teraz serdecznie zapraszam dzieci, szczególnie od przyszłego poniedziałku.
4. W sobotę – I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00.
5. W sobotę wyjazd Rodziny Różańcowej do Krzeszowa. Zapisało się 13 osób. Wyjazd spod kościoła w Raszówce o godz. 7.30 rano.
6. W niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie wystawienia odmówimy Różaniec.
7. Już za 2 tygodnie w naszej parafii misje, które potrwają od 10 do 17 października. Plan misji jest wywieszony w gablocie. Oprócz tego, w tym tygodniu powinien dotrzeć do każdego domu list z planem misji. Kto chciałby zająć się przygotowaniem krzyża misyjnego przed kościołem, proszę by zgłosił się do zakrystii lub kancelarii. Krzyż bowiem wymaga odnowienia.
8. Dzisiaj liczenie obecności na mszach.
9. W tym miesiącu skończyła się kadencja Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej czyli tzw. Rady Parafialnej. Kadencja trwała 5 lat. Wszystkim członkom Rady dziękuję za te lata współpracy, które zaowocowały m.in. w Raszówce wymianą pokrycia dachowego w kościele a w Raszowej wymianą okien oraz wymalowaniem wnętrza kościoła.
10. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Niedzieli”,
ZAPOWIEDZI: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Anna Karolina Czaja, panna, zam. Raszówka i Krzysztof Zalewski, kawaler, zam. Raszówka. Zapowiedź II.