Ogłoszenia 03 październ. 2021 r.

1. Tydzień temu odbyło się liczenie parafian. Naliczyliśmy w sumie na wszystkich mszach 270 osób.
2. W piątek rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe. Modlitwa różańcowa ma potężną moc i ratuje świat oraz nasze rodziny od Złego. Zapraszam na różaniec szczególnie dzieci przygotowujące się do komunii św. oraz rocznicowe z klas IV i V. Nabożeństwa codziennie o godz. 17.30. Dzieci będą tradycyjnie otrzymywały kontrolki i będzie losowanie nagród. Na koniec będzie wyjazd do Legnicy. Zwracam się, jak co roku, z prośbą o dary w postaci słodyczy na nagrody dla dzieci. Można je przynosić do zakrystii. Za każdy gest dobroci z góry składam serdeczne Bóg zapłać.
3. W sobotę odbyła się pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Krzeszowa. Wzięło w niej udział 15 osób.
4. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie wystawienia odmówimy Różaniec w intencji misji.
5. Za tydzień w naszej parafii misje, które potrwają od 10 do 17 października. W tym tygodniu zostały dostarczone do każdej rodziny naszej parafii zaproszenia na to ważne wydarzenie oraz plan misji. Koniecznie w tym tygodniu trzeba zająć się przygotowaniem krzyża misyjnego. Póki co nikt się nie zgłosił jednak nadal ponawiam swoją prośbę by ktoś z panów zajął się jego przygotowaniem.
6. W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają na mszy o 11.30 różańce święte.
7. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka na Fundację Jana Pawła II.
8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Niedzieli”,
ZAPOWIEDZI: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Anna Karolina Czaja, panna, zam. Raszówka i Krzysztof Zalewski, kawaler, zam. Raszówka. Zapowiedź III.