Ogłoszenia 31.10.2021 r,

1. W tym tygodniu zakończyliśmy nabożeństwa różańcowe. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przychodzili na tę wspólna modlitwę. Dziękuję szczególnie dzieciom, które licznie uczestniczyły w różańcu, za co zostały w piątek wynagrodzone. W sumie 30 dzieci otrzymało nagrody książkowe. Wczoraj zaś dla dzieci było zorganizowane przy kościele ognisko. W najbliższą sobotę, 06 listopada, pojadą jeszcze w nagrodę do Legnicy. Wyjazd rano o godz. 8.30 spod kościoła. Powrót po godz. 16.00.
2. Tydzień temu była zbiórka na misje. Zebraliśmy 600 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
3. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia msza św. rano o 8.30 a za zmarłych na cmentarzu w Raszówce o godz. 13.00. Wcześniej różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W Raszowej msza tradycyjnie o godz. 10.00 w kościele a następnie procesja na cmentarz. Po mszach możliwość poświęcenia nowo postawionych nagrobków.
4. Tradycyjnie w tych dniach zbieramy ofiary na utrzymanie naszych nekropolii. Chcemy to również czynić jutro przez cały dzień ze względu na to, że wiele rodzin jest spoza parafii i nie będzie ich 1 listopada w Raszówce.
5. W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych można otrzymać odpust zupełny dla naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad a nie tylko przez pierwsze 8 dni.
6. Od dzisiaj zmiana czasu. Z tej racji msze w tygodniu o godz. 17.00.
7. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza w Raszowej o godz. 18.00.
8. Różaniec za zmarłych z wypominkami pół godziny przed mszą św. wieczorną czyli o godz. 16.30. W Raszowej przed mszą św. w niedzielę.
9. W piątek I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi.
10. W sobotę I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi na godz. 16.00.
11. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.