Ogłoszenia 27.03.2022 r.

1. W miniony piątek, w uroczystość Zwiastowania, około 10 osób przystąpiło do duchowej adopcji dziecka poczętego zagrażanego życiem. Przez 9 miesięcy będą się modlić w intencji dziecka, którego imię znane jest tylko Bogu. Bóg zapłać panu Józefowi Kos, który zajął się zebraniem tych 10 osób oraz przygotowaniem ceremonii zaprzysiężenia.
2. Również w piątek papież Franciszek wraz z całym episkopatem świata ofiarował Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi. Na prośbę biskupów ten akt został też dokonany w parafiach polskich, również w naszej. Módlmy się o pokój w Ukrainie, polecając tę intencję Bogu przez wstawiennictwo Maryi, Jej Niepokalanego Serca.
3. Tydzień temu wspominałem o parafiach salezjańskich na Ukrainie i o prośbie ks. Mariana Kuca, proboszcza z Korostyszewa koło Żytomierza o wykupowanie cegiełek, by w ten sposób wesprzeć jego parafię. Jedna cegiełka, to minimum 10 zł. Możliwość nabycia cegiełki przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Ofiarę można też przesłać na konto, podane na cegiełce.
4. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Droga Krzyżowa o 17.30.
5. W sobotę – I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00.
6. W niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca św. Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę rano o 8.00, (przed mszą o 8.30).
7. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty bo Bożego Grobu.

ZAPOWIEDZI
W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Krzysztof Łoś, kawaler, wyznania rzym.kat., zam. Małuszów i Malwina Słowikowska, panna, wyznania rzym.kat., zam. Raszowa. Kto wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Zapowiedź II.