Ogłoszenia 01 maja 2022 r.

Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Podczas wystawienia – odśpiewamy Litanię do NMP.
2. We wtorek – 03 maja – UROCZYSTOŚĆ KRÓLOWEJ POLSKI MARYI. Msze jak w niedzielę. Również tego dnia po każdej mszy Litania do NMP.
3. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych.
4. W sobotę o godz. 9.00 – spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin. Jest to też I sobota miesiąca, o godz. 17.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
5. Od dzisiaj rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszam wszystkich na wieczorną mszę św. połączoną z nabożeństwem majowym.
6. W przyszłą niedzielę – I Komunia św. na mszy św. o godz. 11.30. Do tego sakramentu w tym roku przystąpi 17 dzieci. Proszę, by tego dnia, jeśli nie jestem związany z tą uroczystością, wybrać się na mszę św. o godz. 8.30 by umożliwić udział we mszy św. rodzinom dzieci komunijnych.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Józefa Pater. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…
ZAPOWIEDZI : W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Anna Wysocka, panna, rzym.kat.,zam. Raszowa i Paweł Lubryka, kawaler, rzym.kat., zam. Lubin oraz Magdalena Słota, panna, rzym.kat., zam. Raszówka i Mateusz Jankowski, kawaler, rzym.kat., zam. Chojnów. Zapowiedź III.