Ogłoszenia 08 maja 2022 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii dzień I Komunii św. Wczoraj dzieci komunijne przystąpiły do pierwszej spowiedzi wraz z rodzicami i bliskimi. Przypominam o białym tygodniu. Zapraszam dzieci komunijne od poniedziałku do piątku włącznie, na mszę św. wieczorną połączoną z nabożeństwem majowym. Dzieci komunijne 04 czerwca wyjeżdżają do Częstochowy. Wyjazd autokarem.
2. Jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
3. W przyszłą niedzielę swoją mszę św. mają dzieci rocznicowe. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci rocznicowych oraz rodziców i wszystkich bliskich. Msza św. o 11.30. W związku z tym proszę by osoby nie związane z dziećmi rocznicowymi przyszły na mszę św. o godz. 8.30. Próby dzieci rocznicowych od wtorku o godz. 16.30.
4. Rozpoczęły się nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszam wszystkich na wieczorną mszę św. połączoną z nabożeństwem majowym.
5. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za wykoszenie trawy wokół kościoła.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: Piotra Duszyc i Janinę Golek. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek…

Raszowa: Dziękuję za wykoszenie trawy wokół kościoła, za wymianę uszkodzonych elementów rynien i za położone płytki u podstaw krzyża.