Ogłoszenia 29 maja 2022 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2. Kończy się miesiąc maj. Dziękuję wszystkim, którzy przychodzili na nabożeństwa majowe, które są wiekową tradycją w naszych parafiach. Od środy rozpoczynamy odmawianie litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa również po mszy św. wieczornej.
3. We wtorek święto Nawiedzenia NMP.
4. W środę nieluturgiczne święto – Dzień Dziecka. Niemniej pochylamy się nad naszymi dziećmi i życzymy im wielu łask Bożych i wzrastania ku radości rodziców i Pana Boga.
5. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. W Raszowej msza o 17.00.
6. W sobotę wyjazd dzieci komunijnych i rocznicowych do Częstochowy czyli parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjazd autokarem, koszt 100 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zbiórka w sobotę o godz. 6.30 przed kościołem. Powrót ok. 21.00. Jest to też I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny. Proszę panów by w sobotę postawili brzózki przed kościołem i w kościele.
8. Trwają prace przy powstawaniu kapliczki przy ul. Odzyskanej. Zostały zamówione płyty marmurowe i Gmina Lubin zobowiązała się do położenia kostki wokół kapliczki. Nadal zbierane są ofiary na budowę kapliczki.
9. Wczoraj, 28 maja, w kościele św. O.Maksymiliana Kolbe w Lubinie troje naszych parafian otrzymało medal 30-lecia diecezji legnickiej: Państwo Stanisława i Józef Kos oraz Pani Barbara Oleś. Gratulujemy tak pięknego wyróżnienia i wyrażamy im również nasze podziękowanie za zaangażowanie na rzecz parafii. Niech Dobry Bóg wynagrodzi im to wszystko obfitym swoim błogosławieństwem.