Ogłoszenia 04 czerwca 2022 r.

1. Wczoraj odbyła się parafialna pielgrzymka dzieci komunijnych i rocznicowych do Częstochowy na Jasną Górę. W wyjeździe wzięło udział 42 osoby.
2. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Św. Jest to też I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie wystawienia odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
3. W poniedziałek – 06 czerwca – święto NMP Matki Kościoła.
4. W czwartek – 09 czerwca – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego kapłana.
5. W przyszłą niedzielę – 12 czerwca – Uroczystość Trójcy Najświętszej.
6. Za półtora tygodnia – Boże Ciało. Powoli przygotowujmy się do tego wydarzenia liturgicznego.
7. Rozpoczął się miesiąc czerwiec a z nim nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa po mszy św. wieczornej.
8. Dziękuję tym, którzy przygotowali kościół i jego otoczenie na dzisiejszą uroczystość poprzez udekorowanie brzózkami.
9. W przyszłą niedzielę przed kościołem dzieci naszej szkoły podstawowej będą zbierać datki na Fundację wspierającą dzieci chore na nowotwory. Zbiórkę organizują dzieci i nauczyciele oraz katecheci z naszej Szkoły Podstawowej.
10. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę Michalinę Gorczyca. Pomódlmy się w jej intencji. Wieczny odpoczynek….

ZAPOWIEDZI
W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Paweł Romaniec, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam. Raszówka i Wiktoria Hromow, panna, wyznania rzymskokatolickiego, zam. w Niemstowie. Zapowiedź I.