Ogłoszenia 26 czerwca 2022 r.

1. W piątek odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w kościele. Dzieciom życzymy radosnych i błogosławionych wakacji i by nie zapominały o niedzielnej mszy św.
2. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 13.00 odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. Mszy przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Proboszcz z Osieka, ks. Jerzy Bachor.
3. W środę, 29 czerwca, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w katedrze legnickiej o godz. 12.00 uroczysta msza św. z okazji jubileuszu 30-lecia Diecezji Legnickiej.
4. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi.
5. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
6. Panie z Gminy Lubin prosiły by przypomnieć o konieczności wypełnienia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła do końca czerwca. Kilka egzemplarzy deklaracji w przedsionku kościoła.

RASZOWA
1. W piątek – I piątek miesiąca, msza św. o godz. 17.00 za ++ polecanych w wypominkach rocznych
2. Gmina Lubin przyznała 15.000 zł na konserwację ołtarza głównego. Konserwacja potrwa kilka lat.