Ogłoszenia 31 lipca 2022 r.

1. Tydzień temu była zbiórka na zakup środków transportu dla misjonarzy. Zebrano 610 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Od jutrzejszego południa do końca wtorku możliwość otrzymania odpustu Porcjunkuli. Aby uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli należy: pobożnie nawiedzić kościół franciszkański lub parafialny z pragnieniem doświadczenia łaski odpustu zupełnego, o który prosił św. Franciszek, odmówić w nim Modlitwę Pańską oraz Wyznanie Wiary, przystąpić do spowiedzi świętej (być w stanie łaski uświęcającej), przyjąć Komunię świętą, pomodlić się w intencjach Ojca Świętego, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.
3. Jutro wspominamy 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Módlmy się za tych, którzy wówczas oddali życie w obronie Ojczyzny i za Ojczyznę, by miała mądrych i odważnych synów, gotowych do jej obrony.
4. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi.
5. W sobotę – I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP połączone z różańcem o godz. 17.00. Tego też dnia święto Przemienienia Pańskiego.
6. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.