Ogłoszenia 04 września 2022 r.

1. Tydzień temu przeżyliśmy piękną ceremonię poświęcenia kapliczki przy ul. Odzyskanej. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy bezpośrednio zaangażowali się w jej zbudowanie a także tym, którzy złożyli ofiarę na ten cel. W sumie to ponad 50 osób. Ogromne dzieło, ogromny wysiłek ale zwieńczony ogromnym sukcesem. Za to niech Bogu będą dzięki. I trzeba Boga prosić by kapliczka spełniła swoje uświęcające nas wszystkich zadanie.
2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Na mszy o 11.30 poświęcenie tornistrów.
3. W czwartek święto Narodzenia NMP. Tego też dnia spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych po mszy wieczornej o godz. 19.00 oraz dzieci rocznicowych o godz. 19.30.
4. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.00.
5. W przyszłą niedzielę odpust w Raszowej o godz. 10.00. Kazanie wygłosi ks. Henryk Juszczyk, salezjanin z Lubina.
6. Tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka do Krzeszowa Rodziny Różańcowej. Wyjazd w sobotę, 01 października. Dokładny plan wyjazdu będzie podany bliżej terminu. Koszt – 40 zł. W planie uroczysta msza św., po niej organizatorzy zapraszają na bigos i grochówkę. Po drodze tradycyjnie nawiedzenie kościoła św. Jacka w Legnicy, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny.
7. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Niedzieli”, który połączony jest z bogato ilustrowanym dodatkiem „Bliżej życia z wiarą”. Koszt z dodatkiem 10 zł.
ZAPOWIEDZI:
W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Karol Piotr Durkacz, kawaler, wyznania rzym,kat., zam. w Lubinie i Patrycja Anna Pajda, panna, wyznania rzym.kat., zam. Lubin. Zapowiedź II..