Ogłoszenia 25 września 2022 r.

1. Tydzień temu odbyły się w naszej parafii wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej. Dziękuję tym, którzy wzięli udział w wyborach. Wyniki będą ogłoszone po zatwierdzeniu obu rad przez ks. Biskupa.
2. W środę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania. Początek spotkania o godz. 19.00.
3. W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela.
4. W sobotę – I sobota miesiąca. Tego dnia nabożeństwa o godz. 17.00 nie będzie. Zostanie odprawione w ramach pielgrzymki do Krzeszowa.
5. W sobotę, 01 października, wyjazd Rodziny Różańcowej do Krzeszowa. Obecnie zapisanych jest blisko 50 osób. Są jeszcze wolne miejsca. Zbiórka przed kościołem rano 7.15, wyjazd o godz. 7.30. Nie zapomnijmy zabrać różańca i śpiewnika. Na pielgrzymów w Krzeszowie czeka pyszny bigos i zupa grochówka. Po drodze nawiedzimy kościół św. Jacka w Legnicy a w Krzeszowie letni pawilon na wodzie zwanym Betlejem.
6. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
7. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. W sobotę, jak już wspomniałem, różaniec będzie odprawiony w ramach pielgrzymki. Dzieci i młodzież zapraszam na różaniec od przyszłego poniedziałku.
8. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Niedzieli”, który połączony jest z bogato ilustrowanym dodatkiem „Bliżej życia z wiarą”. Koszt z dodatkiem 10 zł.