Ogłoszenia 02 października 2022 r.

1. Wczoraj odbyła się pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Krzeszowa. W pielgrzymce wzięło udział blisko 50 osób głównie z naszej parafii i z parafii miłoradzickiej.
2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji odmówimy różaniec. Dzisiaj też dzieci komunijne otrzymają różańce na mszy o 11.30.
3. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia w sposób szczególny modlimy się za papieża Franciszka, z racji jego imienin.
4. W piątek I piątek miesiąca. Do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. Tego też dnia wspomnienie MB Różańcowej.
5. Rozpoczął się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Zapraszam przez cały październik na różaniec w tygodniu o godz. 17.30. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku włącznie. Dzieci będą otrzymywać kontrolki oraz czeka na nich codzienne losowanie nagród. Na najbardziej gorliwych, na koniec czeka dodatkowa nagroda w postaci jednodniowej wycieczki.
6. Dziękuję pani Eli Korczak za dekorację przed ołtarzem z racji rozpoczynających się nabożeństw różańcowych.
7. W dzisiejszym numerze „Niedzieli” znajduje się artykuł o poświęceniu naszej kapliczki w Raszówce. Zachęcam do zakupu. Koszt z dodatkiem 10 zł.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy byłą parafiankę Mariannę Natońską-Gocławską i parafiankę Marię Kin. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek….