Ogłoszenia 09.10.2022 r.

1. Rozpoczął się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Cieszy to, że różaniec tradycyjnie gromadzi liczną grupę dzieci. Ponawiam zaproszenie na to piękne nabożeństwo o godz. 17.30. Szczególnie zapraszam dzieci i młodzież od poniedziałku do piątku włącznie. Na dzieci czekają kontrolki oraz codzienne losowanie nagród. Na najbardziej gorliwych, na koniec czeka dodatkowa nagroda w postaci jednodniowej wycieczki.
2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła liczenie wiernych.
3. W środę, 12 października, spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00.
4. Ks. Biskup Andrzej zatwierdził nową Radę Duszpasterską i Ekonomiczną w naszej Parafii. Do Parafialnej Rady Duszpasterskiej z urzędu weszli obaj księża czyli ks. proboszcz i ks. Zenon. Z wyboru proboszcza weszli następujący parafianie: Tomasz Paprocki-Kunysz, Paweł Bryłkowski, Daniel Kalinowski i Jerzy Głowacki. Z wyboru parafian weszli: Józef Kos, Marzena Paprocka-Kunysz, Dorota Sobuś, Ewa Aleksiej, Bożena Głowacka i Urszula Żurawiecka. Skład Rady Ekonomicznej przedstawia się następująco: Robert Maćków, Stanisława Kos, Dariusz Piróg, Marzena Maćków, Agnieszka Bryłkowska, Wojciech Sieradzki, Małgorzata Kołkowska. Nowo wybranym członkom poszczególnych rad gratulujemy i życzymy owocnej pracy dla dobra parafii. Wszystkich wyżej wymienionych serdecznie zapraszam w piątek na pierwsze organizacyjne spotkanie, które rozpoczniemy o godz. 18.00 mszą św. w intencji obu rad z prośbą o Boże błog.
5. W przyszłą niedzielę, 16 października, kolejna rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Tego też dnia tradycyjnie przy wyjściu z kościoła zbiórka na Fundację Jana Pawła II, wspierającą stypendia dla studentów z biedniejszych rodzin.
6. Zbliża się miesiąc listopad a wraz z nim modlitwa za zmarłych. Na ławkach pod chórem można zaopatrzyć się w kartki na wypominki.
7. Parafia św. Maksymiliana Kolbe organizuje całodobową adorację. Zaprasza chętnych do zapisywania się na godzinny dyżur raz w tygodniu. Potrzebne jest 300 osób. Karty zapisu do pobrania w zakrystii.