Ogłoszenia 23.10.2022 r.

1. Tydzień temu była zbiórka na Fundację Jana Pawła II, wspierającą uczniów i studentów z biedniejszych rodzin. Zebrano 620 zł. Serdeczne Bóg zapłać za każdą złotówkę ofiarowaną na ten cel.
2. Dzisiaj niedziela misyjna. Modlimy się za misjonarzy. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka na potrzeby misjonarzy.
3. W środę w kościele spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00.
4. W piątek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Tego dnia spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19.00 na plebanii.
5. W tym tygodniu praktycznie kończą się nabożeństwa różańcowe. Zachęcam do udziału w tych nabożeństwach, szczególnie tych, którzy nie byli ani razu.
6. Zbliża się miesiąc listopad a wraz z nim modlitwa za zmarłych. Na stoliku pod chórem można zaopatrzyć się w kartki na wypominki.
7. Kierownictwo prac drogowych w Raszówce zwróciła się z prośbą by poinformować wszystkich o ograniczeniach w ruchu na ul. 1 Maja i ul. Witosa od poniedziałku do środy włącznie od 7.00 rano do 18.00. Praktycznie w tych godzinach w poniedziałek nie będzie przejazdu od kościoła do Dino, we wtorek od Dino do Bagienka, w środę od Bagienka do Lipin.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy Tomasza Okłota. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…