1. Dzisiaj Uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Dzisiaj też przy wyjściu z kościoła zbiórka na potrzeby misjonarzy.
2. Jutro, w poniedziałek, ostatnie nabożeństwo różańcowe. Pragnę podziękować wszystkim, którzy gorliwie przychodzili na tę modlitwę. Dziękuję szczególnie dzieciom i młodzieży. Dzieci za piękne zaangażowanie się w różaniec otrzymały nagrody. W sumie zostało nagrodzonych blisko 30 dzieci. W sobotę, 05 listopada, wyróżnione dzieci dodatkowo jadą na jednodniową wycieczkę do Legnicy. Zbiórka przy stacji kolejowej w sobotę o godz. 9.00 rano. Powrót ok. godz. 16.20.
3. We wtorek, Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia msza św. rano o 8.30 a za zmarłych na cmentarzu w Raszówce o godz. 13.00. Pół godziny przed mszą, różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W Raszowej msza tradycyjnie o godz. 10.00 w kościele a następnie procesja na cmentarz. Po mszy na cmentarzu możliwość poświęcenia nowo postawionych nagrobków.
4. Tradycyjnie w tych dniach zbieramy ofiary na utrzymanie naszych nekropolii.
5. W środę Dzień Zaduszny czyli Wspomnienie Wszystkich Zmarłych Wiernych. Dodatkowa msza w Raszowej o godz. 18.00 po niej różaniec z wypominkami.
6. W piątek I piątek miesiąca – do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. Msza w Raszowej o godz. 18.00, po niej różaniec z wypominkami.
7. W sobotę I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.00.
8. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
9. Dzisiaj zmiana czasu na zimowy. Od jutra msze w tygodniu o godz. 17.00.
10. Różaniec za zmarłych z wypominkami pół godziny przed mszą św. wieczorną czyli o godz. 16.30. W Raszowej przed mszą św. w niedzielę.
11. Zachęcam do zaopatrzenia się w najnowszy numer „Niedzieli”. Cena 10 zł.