Ogłoszenia 25 grudnia 2022 r.

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu swoim oraz ks. Zenona pragnę złożyć Drogim Parafianom najserdeczniejsze życzenia. Niech Boża Dziecina zamieszka w Waszych sercach i niech w nich przebywa dla Waszego uświęcenia i zbawienia. Niech napełnia Was swoim pokojem, miłością oraz szczęściem. Niech obdarza Wasze rodziny łaską zgody, oddala wszelkie zło, czuwa nad bezpieczeństwem Waszych dzieci i wnuków. Niech Bóg obdarza Was wszystkich łaską zdrowia. Wszystkim życzymy z całego serca Wesołych Świąt !!! Szczęść Boże !!!
2. W piątek zakończyliśmy roraty. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przychodzili na tę mszę św. ku czci NMP. W piątek też zostały rozdane nagrody dzieciom, które najpilniej uczestniczyły w roratach. W sumie nagrody otrzymało 14 dzieci.
3. Ostatnie dni tego tygodnia to ogromny wysiłek by przygotować kościół na Boże Narodzenie. Pragnę podziękować szczególnie paniom a szczególnie pani Elżbiecie Korczak za udekorowanie choinek, zmianę obrusów. Dziękuję dzieciom za pomoc w przygotowaniu szopki. Dziękuję Nadleśnictwu Legnickiemu za choinki.
4. Jutro drugi dzień świąt, święto św. Szczepana.
5. W tym roku grupka dzieci z naszej parafii planuje kolędować po domach i zbierać ofiarę na misję jako „Misyjni kolędnicy”. Swoje kolędowanie planują rozpocząć od wtorku, od ul. Odzyskanej i Bema.
6. W sobotę – zakończenie starego roku. Zapraszam na mszę św. wieczorną o godz. 17.00. Po mszy nabożeństwo z podziękowaniem Bogu za miniony rok. W Raszowej msza również z nabożeństwem o godz. 18.00.
7. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
8. Po dwóch latach przerwy możemy w tym roku spokojnie kontynuować wizyty duszpasterskie po domach. Rozpoczniemy zaraz po świętach, we wtorek od Gorzelina. PLAN KOLĘDY. Plan kolędy wywieszony w gablocie.
9. Bóg zapłać za złożone ofiary na ogrzewanie kościoła. Na dzień dzisiejszy złożono 600 zł.
10. Zachęcam do nabycia „Niedzieli”. W numerze kalendarz na nowy rok.