Ogłoszenia 01 stycznia 2023 r.

1. Z okazji Nowego Roku w imieniu swoim oraz ks. Zenona pragnę złożyć Drogim Parafianom najserdeczniejsze życzenia. Niech nowy rok przyniesie wam wiele radosnych chwil, niech Bóg czuwa nad każdym dniem i wam błogosławi. Niech was obdarza obficie łaską zdrowia, wzajemnej miłości i życzliwości. Szczęść Boże !!!
2. W tym tygodniu dzieci naszej parafii kolędowały jako „Kolędnicy misyjni” i zbierały ofiary na misje. W sumie zebrały na misje 1100 zł. Pragnę podziękować dzieciom za trud kolędowania i parafianom za złożone ofiary.
3. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
4. Ochotnicza Straż Pożarna zaprasza dzisiaj wszystkich mieszkańców Raszówki na ognisko o godz. 16.00 przy remizie. O 17.30 odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci ś.p. druha Juliana Madzika.
5. W piątek, 06 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze jak w niedzielę. Tego dnia poświęcenie kredy i kadzidła. Przy wyjściu z kościoła będzie można zaopatrzyć się w kredę i kadzidełko. Tego też dnia organizatorzy zapraszają na Orszak Trzech Króli do Lubina po południu. Plakat w gablocie.
6. Również w piątek jest I piątek miesiąca. Ze względu na Uroczystość Objawienia Pańskiego, wizyta u chorych odbędzie się dzień wcześniej. w czwartek.
7. Od wtorku trwają wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Tzw. kolęda odbyła się już w Gorzelinie, w Raszowej Małej i częściowo w Raszowej Dużej. W tym tygodniu plan kolędy wygląda następująco: w poniedziałek, 02 stycznia, c.d. Raszowej Dużej. We wtorek, 03 stycznia, początek kolędy w Raszówce, od ul. Sportowej , Leszczynowej i Rataja. W środę, ul. Lipowa w całości. W czwartek ul. Bema w całości. W piątek dzień przerwy. W sobotę, 07 stycznia, ul. Odzyskana w całości. Początek kolędy w tygodniu od godz. 15.00, w sobotę od godz. 12.00. Całościowy plan kolędy w gablocie. Ze względu na kolędę msze w tygodniu, przez najbliższe dwa tygodnie, rano o godz. 8.30.