Ogłoszenia 29.01.2023 r.

1. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia tradycyjne święcenie gromnic podczas mszy o godz. 17.00. W Raszowej o godz. 18.00.
2. W piątek – I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. Tego dnia po mszy wieczornej zapraszam chętnych do pomocy przy demontażu dekoracji bożonarodzeniowej. W Raszowej msza o godz. 18.00.
3. W sobotę – I sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.00.
4. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Tego też dnia wręczenie świec komunijnych dzieciom przygotowującym się do I Komunii. Wręczenie podczas mszy św. o godz. 11.30.
5. Do nabycia najnowszy numer „Niedzieli”.
6. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Krzysztofa Maciejczaka. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…