Ogłoszenia 05.02.2023 r.

1. W tym tygodniu odwiedził naszą parafię, w ramach dorocznej wizytacji, ks. Inspektor Bartłomiej Polański, który przewodniczył mszy św. w święto Ofiarowania Pańskiego 02 lutego. Cieszę się, że mogliśmy gościć ks. Inspektora. To była jego pierwsza wizyta w naszej parafii jako inspektora.
2. Dziękuję pani Eli Korczak za demontaż dekoracji bożonarodzeniowej oraz tym, którzy jej pomagali. Dziękuję panu Mazurowi za wywiezienie choinek.
3. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj też wręczenie świec komunijnych dzieciom przygotowującym się do I Komunii podczas mszy św. o godz. 11.30.
4. W środę spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 18.00.
5. W sobotę, z racji Światowego Dnia Chorego, po mszy św. wieczornej, możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
6. Już teraz informuję, że za miesiąc, w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Rozpoczną się 5 marca i trwać będą do 8. Poprowadzi je ks. Kazimierz Szydełko, salezjanin z Białorusi.
7. W tym tygodniu rozpocznie się roznoszenie kopert na ofiary na sprzątanie. Rada Ekonomiczna zgodziła się by podnieść ofiary na sprzątanie do 100 zł. ale nie obowiązkowo tylko na zasadzie, kto może. Z góry składam serdeczne podziękowanie.
8. Do nabycia najnowszy numer „Niedzieli”.