Ogłoszenia 19.03.2023 r.

1. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary na misje w ramach niedzieli „Ad gentes”. Zebraliśmy w sumie 430 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Dzisiaj Gorzkie Żale po mszy o 11.30. W przyszłą niedzielę o godz. 8.05.
3. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa.
4. W czwartek spotkanie rodziców dzieci komunijnych zaraz po mszy wieczornej czyli ok. godz. 17.30. Tego samego dnia spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 18.00.
5. W sobotę, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania NMP.
6. Stowarzyszenie Współpracowników Salezjańskich prosi o przekazywanie 1,5 % podatku na wsparcie dzieł prowadzonych przez Salezjanów. Szczegóły na ulotce przy wyjściu z kościoła.
7. Jak co roku w naszej parafii przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego, organizujemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Polega na codziennym odmawianiu modlitwy w intencji dziecka poczętego. Przy wyjściu z kościoła pod chórem dzisiaj możliwość zapisania się i zapoznania ze szczegółami. W sobotę na mszy św. w Uroczystość Zwiastowania uroczyste przystąpienie do adopcji dziecka poczętego.
8. Lubińska Grupa Mężczyzn św. Józefa zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej po raz ósmy Nocnej Drodze Krzyżowej na wybranej trasie: Lubin – Legnica (około 26 ksm) i Gorzelin – Legnica (ok. 16 km). Pielgrzymka zaplanowana jest w nocy z snia 31 marca na 1 kwietnia, z piątku na sobotę. Szczegóły na plakacie i na ulotkach.
9. Pamiętajmy o ofiarach na kwiaty i światło do Bożego Grobu. Można już nabyć świecę paschalną rozprowadzaną przez Caritas Polska. Duża kosztuje 20, mała 10.
10. Do nabycia najnowszy numer „Niedzieli”. Od przyszłej niedzieli koszt gazety wynosi 14 zł. ze względu na nowy dodatek o relikwiach Męki Pańskiej.
11. Pamiętajmy, że za tydzień w nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu. Śpimy godzinę krócej.
12. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Henryka Baran. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek …