Ogłoszenia 21.05.2023 r.

1. Tydzień temu przeżywaliśmy w naszej parafii I Komunię św. Do tego sakramentu przystąpiło 11 dzieci. Życzymy im głębokiej przyjaźni z Jezusem i gorliwego przystępowania do świętej Eucharystii. Jeszcze raz dziękuję dzieciom za dar ołtarza w postaci chodnika do kościoła.
2. Dzisiaj w naszej Parafii swój dzień mają dzieci rocznicowe, które w sposób uroczysty będą dziękować Bogu za dar Komunii św. podczas mszy o godz. 11.30. Drogim dzieciom-jubilatom życzymy żywej miłości do Jezusa obecnego w ich sercach.
3. W środę, 24 maja, w parafiach i placówkach salezjańskich, Uroczystość NMP Wspomożenia Wiernych. Pod tym imieniem wzywał Maryję św. Jan Bosko i pod tym imieniem uczynił Ją główną Patronką Zgromadzenia Salezjańskiego.
4. W piątek, 26 maja, Dzień Matki. Już teraz życzymy wszystkim naszym drogim matkom Bożego błogosławieństwa i ogromnej miłości ze strony dzieci.
5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. Proszę o przystrojenie tradycyjnie brzózkami kościół i jego obejście.
6. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”.
7. Jest prośba ze strony sołectwa, by przypomnieć mieszkańcom Raszówki, że jutro, tzn. w poniedziałek od 8.00 rano do 14.00 nie będzie wody w kranach.
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Bogdana Ostaszewskiego. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…