Ogłoszenia 07 stycznia 2024 r.

1. Wczoraj na plebanii odbył się opłatek dla Rodziny Różańcowej i dla Rycerzy Niepokalanego Serca NMP. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli na wspólne kolędowanie i tym, którzy przynieśli ciasto na wspólny stół.
2. Dzisiaj Uroczystość Chrztu Pańskiego i jednocześnie I niedziela miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Różańca św. Dzisiaj zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie śpiewamy kolędy do 02 lutego.
3. Trwa wizyta duszpasterska w parafii. W tym tygodniu została zakończona w na Osiedlu Maryjnym. Dzisiaj kolęda na ul. Brzozowej, Okrzei i Rataja. Początek o godz. 14.00. W poniedziałek kolęda na ul. Lipowej, początek od strony torów. We wtorek ul. 1 Maja, początek od pierwszych numerów. W środę ul. Sportowa i Olchowa. W czwartek – ul. Polna, Grabowa i Dębowa. W piątek ul. Leśna, Górska i Bukowa. W sobotę ul. Witosa w całości. Przypominam, że w tygodniu początek kolędy od godz. 15.00. W przyszłą niedzielę ul. Słoneczna, Łąkowa i Cicha. W związku z kolędą msza do końca tego tygodnia rano o godz. 8.30. Plan kolędy w gablocie.
4. Zachęcam do kupna nowego nru „Niedzieli” . Wyjątkowo w tym tygodniu 2 numery. Jeden zaległy.