Ogłoszenia 21 stycznia 2024 r.

1. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w naszej parafii. W sumie udało się odwiedzić ponad 400 domów. Pragnę wyrazić wdzięczność za życzliwe przyjęcie, co świadczy o świadomości jak ważne jest otworzenie drzwi przed kapłanem i jak ważne jest Boże błogosławieństwo dla całego domu. Dziękuję też za złożone przy tej okazji ofiary. Kto z takiej czy innej przyczyny został pominięty a chciałby odwiedzin kapłana może zgłosić się po mszy do zakrystii lub w tygodniu do kancelarii.
2. W środę, 24 stycznia, święto św. Franciszka Salezego, głównego patrona Zgromadzenia Salezjańskiego.
3. W czwartek, 25 stycznia, święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
4. W sobotę, 27 stycznia, opłatek dla mieszkańców Raszówki w świetlicy wiejskiej, na który zaprasza Pani Sołtys wraz całą Radą. Opłatek rozpocznie się mszą św. o godz. 17.00 w intencji wszystkich mieszkańców Raszówki.
5. Przypominam, że z racji zakończenia kolędy powróciły msze św. wieczorne w tygodniu o godz. 17.00.
6. Zachęcam do kupna nowego nru „Niedzieli” .