Ogłoszenia 14 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny, w którym Kościół zachęca nas do czytania Pisma św. Dzisiaj też przypada Święto Chrztu Polski, kiedy dziękujemy Bogu za dar wiary w Jezusa Chrystusa.
2. We wtorek zapraszam na mszę św. w intencji Ojczyzny.
3. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Lubinie zwraca się z prośbą o przekazywanie 1,5 % podatku na jej działalność. Ulotkę z numerem KRS-u można odebrać przy wyjściu z kościoła. W imieniu dyrekcji z góry za taki gest życzliwości składam serdeczne Bóg zapłać.
4. Policja prosiła przypomnieć o działalności oszustów, wykorzystujących ludzką ufność, szczególnie osób starszych. Oszuści podają się najczęściej za znajomych wnuczka, za pracowników pomocy społecznej lub Centralnego Biura Śledczego. Policja prosi by nie przekazywać pod żadnym pozorem pieniędzy ludziom nieznajomym, obcym.
5. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”. Cena 10 zł.

RASZOWA
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone funkcjonowaniu cmentarza w Raszowej. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek godz. 19.00 na plebanii w Raszówce.