Ogłoszenia 05 maja 2024 r.

1. Rozpoczęły się nabożeństwa majowe, które tradycyjnie odprawiane są po mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tych nabożeństwach. W Raszowej nabożeństwa jak rok temu o godz. 18.00 i prowadzi Róża.
2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie Litanii Loretańskiej.
3. W poniedziałek, 6 maja, święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
4. W środę, 8 maja, uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
5. W tym tygodniu próby dla dzieci przygotowujące się do I Komunii św. do piątku włącznie. Początek prób o godz. 17.00.
6. W sobotę I spowiedź dzieci komunijnych. Początek o godz. 9.00 rano. Po spowiedzi przygotowanie kościoła na niedzielne uroczystości.
7. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia w naszej parafii I Komunia św. o godz. 11.30. Dlatego zwracam się z prośbą do parafian, by tej niedzieli starali się przyjść na mszę poranną by umożliwić rodzinom dzieci uczestniczenia we mszy.
8. Jest już dostępna w internecie ewidencja grobów cmentarza w Raszówce i cmentarza w Raszowej. Koszt ewidencji blisko 10 000 zł. za oba cmentarze. Dlatego zwracam się szczególnie do tych parafian, którzy mają groby lub rezerwacje na cmentarzu w Raszówce o pomoc w sfinansowaniu tego programu ewidencji. Ofiary można składać w kopercie lub przelewem bankowym.
9. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”. Cena 10 zł.
10. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina Eugeniusza Panek. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…