Ogłoszenia 09 czerwca 2024 r.

1. Tydzień temu była zbiórka na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. W sumie zebraliśmy 320 zł. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.
2. W tym tygodniu zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Dziękuję tym, którzy przez te dni przychodzili i uczestniczyli w procesji wokół kościoła.
3. Dzisiaj w naszej parafii Odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 13.00. Mszy przewodniczyć będzie ks. Mariusz Jeżewicz, dyrektor salezjańskiego LO w Lubinie. Dzisiaj mszy w Gorzelinie nie ma.
4. W czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
5. W parafii od kwietnia pracuje aplikacja „ecmentarze”, która zawiera ewidencję grobów na naszych cmentarzach w Raszówce i Raszowej. Koszt tego programu to blisko 10 000 zł. Zwracam się z prośbą o ofiary na pokrycie kosztów tego programu, który ułatwia nam kontrolowanie porządku na cmentarzu. Szczególnie zwracam się do tych, którzy posiadają tam grób. Ofiary można składać w kopertach lub przelewem na konto parafialne. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać.
6. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”. Cena 10 zł.
7. W tym tygodni pożegnaliśmy naszego parafianina Jana Andreiszyn. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek….
8.