Ogłoszenia 21 marca 2021 r.

1. Tydzień temu była taca inwestycyjna. Zebraliśmy 450 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. W czwartek – Uroczystość Zwiastowania NMP. Tego też dnia rozpoczynają się rekolekcje. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji i ks. Rekolekcjonisty.
3. Plan rekolekcji jest następujący: w czwartek, piątek i sobotę pierwsza msza o 8.30 z nauką ogólną. Msza wieczorna przez te dni o godz. 18.00. Po mszy wieczornej nauka dla młodzieży, szczególnie przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30. W sobotę – dzień spowiedzi. Rano spowiedź od 8.00, po południu od 17.30.
4. W przyszłą niedzielę – NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na mszy o 11.30 przed kościołem. Tego dnia zmiana czasu na letni.
5. W przyszłą niedzielę – GORZKIE ŻALE po mszy o 11.30.
6. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu.
7. Z racji roku św. Józefa powstaje nowa róża męska pod Jego patronatem. Proszę chętnych Panów by zgłaszali się w zakrystii lub w kancelarii. Zgłosiło się już 4 chętnych.
8. Do nabycia świece paschaliki. Dochód na Caritas Diecezji Legnickiej. Cena małej świecy 6 zł, większa – 12 zł. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Niedzieli”.
RASZOWA:
1. Plan rekolekcji w gablocie.
2. Droga Krzyżowa w piątek przed nauką o godz. 16.00.
3. W najbliższą sobotę kościół sprząta dom nr 16. Proszę, by chętni pomogli sprzątającym w ustawieniu grobu Pańskiego. Tego dnia powinny już dotrzeć kwiaty.