Ogłoszenia 15.08.2021 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej mszy św. poświęcenie wianków. Modlimy się też w intencji Ojczyzny dziękując w sposób szczególny za zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej w 1920 r. Pamiętamy też o naszym wojsku, które dzisiaj obchodzi swoje święto.
2. Tydzień temu była taca inwestycyjna. Zebraliśmy 500 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Przypominam, że nadal zbieramy na nowe drzwi do kościoła. Dotychczas zebraliśmy ok. 3000 zł., koszt całkowity nowych drzwi to 17 000 zł.
3. Jak już informowałem tydzień temu, w miesiącu październiku w naszej parafii zostaną przeprowadzone Misje, które będą trwać cały tydzień. Misje były planowane na rok 2020 ale z powodu pandemii zostały odwołane. Aby duchowo dobrze przygotować się do tego ważnego wydarzenia, po każdej mszy św. modlitwę do św. Michała, będziemy odmawiać w tej intencji. Misje wygłoszą Ojcowie Redemptoryści.
4. W najbliższą sobotę, 21 sierpnia w Raszówce odbędzie się festyn „Bezpieczne wakacje”. Szczegóły na plakacie w gablocie.

ks. Stanisław Buchta – proboszcz