Ogłoszenia 29.10.2023 r.

1. Dzisiaj Uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Dzisiaj też zbiórka przy wyjściu z kościoła na potrzeby misji.
2. W piątek odbyło się zakończenie nabożeństw różańcowych z udziałem dzieci. Ponad 20 dzieci otrzymało nagrody za pilne uczestnictwo w tym nabożeństwie. Pragnę jeszcze raz pochwalić dzieci za liczny i aktywny udział w różańcu. W najbliższą sobotę czeka ich jeszcze wyjazd do Legnicy, przełożony z wczorajszej soboty. Zbiórka w sobotę na dworcu kolejowym o godz. 9.00. Powrót ok. godz. 16.00.
3. Od jutra msze św. wieczorne o godz. 17.00. Z tej racji ostatnie 2 nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30.
4. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia msza św. rano za zmarłych na cmentarzu w Raszówce o godz. 13.00. Pół godziny przed mszą, różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W Raszowej msza tradycyjnie o godz. 10.00 w kościele a następnie procesja na cmentarz. Po mszy na cmentarzu możliwość poświęcenia nowo postawionych nagrobków.
5. Tradycyjnie przy wejściu na nasze cmentarze będą prowadzone zbiórki na utrzymanie naszych nekropolii. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
6. W czwartek, 02 listopada, Dzień Zaduszny czyli Wspomnienie Wszystkich Zmarłych Wiernych. Zapraszam na różaniec z wypominkami o godz. 16.30, po różańcu msza św. Dodatkowa msza w Raszowej o godz. 18.00, po niej różaniec z wypominkami.
7. W piątek I piątek miesiąca – do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi. Msza w Raszowej o godz. 18.00, po niej różaniec z wypominkami.
8. W sobotę I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 16.00 połączone z różańcem z wypominkami.
9. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
10. Różaniec za zmarłych w tym i w przyszłym tygodniu o 16.30. W Raszowej 15 minut przed mszą św. w niedzielę.
11. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”.
12. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę Czesławę Samorek. Pomódlmy się w jej intencji. Wieczny odpoczynek…