Ogłoszenia 16 maja 2021 r.

1. Tydzień temu była taca inwestycyjna. Zebraliśmy 1000 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
2. Również w minioną niedzielę w naszej parafii odbyła się I Komunia św. klas III. Jeszcze raz drogim dzieciom życzymy, by trwały mocno w miłości do Boga i zawsze karmiły swoją duszę tym świętym Pokarmem, Ciałem Chrystusa. A rodziców proszę, by dbali o religijne wychowanie swoich dzieci i sami dawali przykład prawdziwej wiary. Dzieciom jeszcze raz wyrażam podziękowanie za dar ołtarza w postaci monstrancji.
3. Dzisiaj niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.
4. W środę spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa bowiem bierzmowanie jest już 12 czerwca.
5. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny. Przypominam o obowiązku przystąpienia do spowiedzi i komunii św. w tym okresie. Proszę o zorganizowanie brzózek dla świątecznej dekoracji kościoła i przed kościołem.
ks. Stanisław Buchta – proboszcz
ZAPOWIEDZI: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Dominika Paprocka-Kunysz, panna, zam. Raszówka i Tomasz Wróbel, kawaler, zam. w Kraszewicach. Kto wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach proszę o zgłoszenie w kancelarii parafialnej.