Ogłoszenia 01 października 2023 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Różańca św. Podczas wystawienia odmówimy cały różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Dzisiaj też dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. otrzymają różańce na mszy o 11.30.
2. Od jutra codziennie nabożeństwa różańcowe. Modlitwa różańcowa ma potężną moc i dlatego serdecznie zapraszam na tę modlitwę wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież. Na dzieci jak co roku będą czekać kontrolki a po różańcu losowanie i coś słodkiego. Dzieci, które zdobędą najwięcej kontrolek na koniec otrzymają nagrody oraz będą mogły pojechać na jednodniową wycieczkę do Legnicy. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie. Przez cały październik w każdą niedzielę różaniec pół godziny przed mszą św. Poprowadzi rodzina różańcowa.
3. Jutro, 02 października, wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. W środę, 04 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu modlimy się za papieża Franciszka z racji jego imienin. W czwartek, 05 października. wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.
4. W piątek I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych, po południu okazja do spowiedzi.
5. W sobotę I sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.00. Tego dnia wyjątkowo różaniec pół godziny wcześniej.
6. Zachęcam do nabycia najnowszego numeru „Niedzieli”. Jest też możliwość zakupu książeczki pt.: Historia powstania kapliczki w Raszówce. Cena 20 zł, odbiór w zakrystii.