Ogłoszenia 11 września 2022 r.

1. Dzisiaj uroczysta msza odpustowa w Raszowej ku czci NMP Niepokalanie Poczętej o godz. 10.00. Podczas mszy poświęcenie wieńca dożynkowego. Mszy przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Henryk Juszczyk, salezjanin z parafii MB Częstochowskiej w Lubinie.
2. W środę, 14 września, święto podwyższenia krzyża. Tego dnia cały Kościół modli się o pokój na Ukrainie.
3. Na tablicy ogłoszeń wywieszone są nazwiska kandydatów do Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej. Kandydatów można było zgłaszać do końca sierpnia. W przyszłą niedzielę wybory.
4. Tradycyjnie organizowana jest pielgrzymka do Krzeszowa Rodziny Różańcowej. Wyjazd w sobotę, 01 października. Dokładny plan wyjazdu będzie podany bliżej terminu. Koszt – 40 zł. Po drodze tradycyjnie nawiedzenie kościoła św. Jacka w Legnicy, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny.
5. Zachęcam do nabycia nowego numeru „Niedzieli”, który połączony jest z bogato ilustrowanym dodatkiem „Bliżej życia z wiarą”. Koszt z dodatkiem 10 zł.

LISTA KANDYDATÓW DO RADY DUSZPASTERSKIEJ
1. Marzena Paprocka-Kunysz – Raszówka