Ogłoszenia 04.02.2024 r.

1. W minionym tygodniu, w piątek ks. Proboszcz obchodził urodziny. Pragnę serdecznie podziękować za złożone przy te okazji życzenia od Pani Sołtys Moniki Siwak oraz Rady Sołeckiej, od Rodziny Różańcowej, Rycerzy Niepokalanego Serca NMP i od Rady Parafialnej. Dziękuję za zamówione z tej okazji msze św. Dziękuję wszystkim drogim parafianom za modlitwę w mojej intencji, za okazywaną mi na co dzień życzliwość. Tego dnia była zbierana taca na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych. Zebraliśmy 320 zł.
2. Wczoraj, w sobotę została zdemontowana dekoracja bożonarodzeniowa. Pragnę serdecznie podziękować paniom, które zaangażowały się w pomoc przy tych pracach.
3. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic Różańca św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Na mszy o godz. 11.30 poświęcenie świec dla dzieci komunijnych.
4. W czwartek – tłusty czwartek, który przypomina o zbliżającym się Wielkim Poście. W tym roku Środa Popielcowa wypada 14 lutego, w słynne Walentynki. Postarajmy się wszelkie zabawy związane z tym popularnym świętem przenieść na dzień wcześniej. W czwartek spotkanie rodziców dzieci rocznicowych po mszy wieczornej o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę – przy wyjściu z kościoła zbiórka na nową windę do domu opieki prowadzonego przez Siostry Elżbietanki we Wrocławiu. Tego samego dnia po mszy św. można otrzymać sakrament namaszczenia chorych z racji przypadającego tego dnia wspomnienia NMP z Lourdes.
6. Zachęcam do kupna nowego nru „Niedzieli” .
7. W tym tygodni pożegnaliśmy nasze dwie parafianki: Zenobie Kunze i Jadwigę Rzążewską. Pomódlmy się w ich intencji. Wieczny odpoczynek…