Ogłoszenia 03 marca 2024 r.

1. Tydzień temu w Kościele przeżywaliśmy niedzielę Ad Gentes, podczas której Kościół wspiera misjonarzy duchowo oraz materialnie. Dlatego dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka na misje.
2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po mszy o godz. 8.30 zmiana tajemnic Różańca św. a po mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Gorzkie Żale w przyszłą niedzielę po mszy o 11.30.
3. Ponawiam zaproszenie na różaniec za dusze w czyścu cierpiące w każdy wtorek pół godziny przed mszą św. wieczorną.
4. W poniedziałek święto św. Kazimierza Królewicza. Pamiętamy w sposób szczególny o ks. Kazimierzu Pietrydze. Bóg zapłać za zamówioną w jego intencji mszę św.
5. Za tydzień w naszej parafii rekolekcje wielkopostne . Serdecznie wszystkich zapraszam do udziału w tych praktykach aby godnie przygotować się do świąt Wielkiej Nocy. Rekolekcje głosić będzie ks. proboszcz z Chróstnika, ks. Andrzej Godyń. Plan rekolekcji wisi w gablocie. Polecam ks. rekolekcjonistę waszej pamięci modlitewnej.
6. Jak co roku zwracam się z prośbą o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Za każdą złotówkę na ten cel już teraz składam serdeczne Bóg zapłać.
7. Caritas Polska zwraca się o przekazywanie 1,5 % podatku na tę organizację.
8. Zachęcam do kupna nowego nru „Niedzieli” .
9. Rada Sołecka zaprasza na spotkanie poświęcone pierwszym osadnikom. Spotkanie w świetlicy wiejskiej w Raszówce o godz. 16.00. W programie przedstawienie w wykonaniu mieszkańców z Zimnej Wody.
10. W ostatnim czasie pożegnaliśmy naszego parafianina Franciszka Ulrych. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…. (3x)

ks. Proboszcz Stanisław Buchta